Opinie

Od 2010 roku mam obrzęk prawej ręki po przeprowadzonej mastektomii. Dzięki cotygodniowym wizytom w gabinecie p. Przemka Pawluka i zabiegom polegającym na masażu i zawijaniu ręki obrzęk się nie powiększa i ręka jest sprawna. Ostatnio nawet mogłam zrezygnować z całodziennego noszenia rękawa. Pan Przemek zawsze służy pomocą i dobrą radą, dzięki niemu uniknęłam kłopotów związanych z lataniem samolotem, oparzeniami, skaleczeniami, a nawet obrzękami nóg i bólami kręgosłupa. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do jego gabinetu, bo efekty terapii są widoczne i odczuwalne.

// Danuta Kędzierska

W 2009 roku zdiagnozowano u mnie obrzęk limfatyczny 3 stopnia prawej kończyny dolnej. Od ponad 5 lat systematycznie korzystam z zabiegów ręcznego drenażu limfatycznego i kompresjoterapii. Dzięki nim obrzęk znacznie się zmniejszył i zmienił konsystencję. Mgr Pawluk ma ogromne doświadczenie i wykonuje te zabiegi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem a co najważniejsze traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejny przypadek medyczny. Wszystkim borykającym się z podobnymi problemami zdecydowanie polecam gabinet mgr Pawluka.

// Małgorzata Kluczek

Do Pana Przemka trafiłem 2 lata temu. Od wielu lat choruję na obrzęk limfatyczny nóg. Przez ostatnie lata choroba znacznie się posunęła i myślałem, że wyląduję na wózku. Wtedy lekarz dał mi kontakt do Pana Przemka. Chorując tyle lat interesowałem się możliwymi metodami leczenia jednak praktycznie nie było żadnych informacji o skutecznym leczeniu lub rehabilitacji. Słyszałem o masażach limfatycznych jednak nie bardzo wierzyłem w ich skuteczność ? w dostępnych źródłach nie było informacji o pozytywnych efektach takich działań.

To co przez dwa lata zrobił Pan Przemek to zupełna rewelacja . Stosowana metoda : masaż, bandażowanie i pończochy uciskowe spowodowały zmniejszenie obrzęku na nogach do poziomu sprzed wielu lat ? bardzo poprawił się komfort życia zaczynając od prostych rzeczy jak np. kupienie spodni czy butów po wyraźne zmniejszenie zmian na skórze czy występowania zaostrzenia choroby w formie zapaleń naczyń. Metoda stosowana przez Pana Przemka nie leczy mojej choroby lecz bardzo pomaga ograniczyć jej skutki.

Gorąco polecam kontakt z Panem Przemkiem osobom z obrzękami ? początkowo byłem bardzo sceptyczny dziś wiem, że gdybym wcześniej został pacjentem Pana Przemka łatwiej byłoby ograniczyć skutki choroby.

// WP
Skontaktuj się ze mną 501 242 258 / 535 700 706